• | |
Karakter boyutu :
2013 YGS soruları ve cevapları -soru kitapçığı PDF  - ÖSYM - 2013

2013 YGS soruları ve cevapları -soru kitapçığı PDF - ÖSYM - 2013

28/03/2013 19:18:00
YGS puan hesaplama 2013 ÖSYM - YGS 2013 sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
,
 

YGS Puan Hesaplama 2013 ÖSYM - YGS 2013 Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?... YGS 2013 Soruları ve Cevapları yayınlandı. ÖSYM, YGS 2013 Soruları ve Cevapları osym.gov.tr adresinden yayınladı. ÖSYM'nin soruları ve cevapları açıklamasının ardından birçok gazete ve dergi YGS 2013 Soruları ve Cevaplarını ek olarak dağıttı. YGS 2013 soruları ve cevaplarını öğrenmek isteyen YGS 2013 sınavına giren binlerce öğrenci web sitelerine akın etti. YGS 2013 sınavına giren adaylara 40 Türkçe, 15 tarih, 12 coğrafya, 8 felsefe, 5 din kültürü ve ahlak bilgisi, 40 temel matematik, 14 fizik, 13 kimya ve 13 biyoloji sorusu yöneltildi.

İŞTE YGS 2013 SORULARI VE CEVAPLARI PDF

 

Yorum beslemesine abone olun Yorumlar (0 gönderilen)

toplam: | gösterilen:

Yorum gönder comment

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

GAZETE MANSETLERI

Bu yazıyı oyla
0
Son Eklenen Haberler
image

Erdoğan'a Hakarete Hapis Cezası

Gezi Parkı olaylarına ilişkin hazırladığı kitapta, dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik hakaret içeren sözler kullandığı gerekçesiyle hakkında dava açılan sanığa, 11 ay 20 gün hapis cezası verildi. Ceza, 5 yıllık denetimli serbestlik şartıyla ertelendi.
image

Vize Başvurularında Yeni Dönem

Türkiye’deki Schengen üyesi Avrupa Birliği (AB) ülkeleri konsoloslukları 25 Eylül'den itibaren Vize Bilgi Sistemini (VBS) kullanmaya başlayacak.
image

ABD İlk Kez IŞİD'e Karşı Kullandı

ABD ordusu, Arap ülkelerinin de desteğiyle Suriye'deki IŞİD'e ait 50 hedefi vurdu. ABD, Suriye'de IŞİD'e yönelik operasyonda bir "ilk"e imza attı. ABD ordusu 139 milyon dolarlık F-22'lerini ilk kez göreve çağırdı. Radardan kaçmakta usta olan bu avcı uçakları, IŞİD'in hedeflerini yerle bir etti.
image

TEOG Nakillerinde Son Dakika Değişikliği

Nakil başvurularının yerleştirmeleri cuma günü değil, bugün yapılacak.
image

Başörtüsü Sorunu Tarih Oluyor

Başörtüsü, üniversitelerden sonra ortaöğretim okullarında da sorun olmaktan çıkıyor. Başbakan yardımcısı Bülent Arınç, Milli Eğitim Bakanlığının ilgili yönetmeliğindeki; “baş açık” ibaresi kaldırılıyor.
image

44 Malatyaspor'da Şok Ayrılık!

Bölgesel Amatör Futbol Ligi 3.Grup takımlarından 44 Malatyaspor’da bugün şok bir ayrılık yaşandı.
image

İsrail Suriye Uçağını Düşürdü

İsrail, Golan Tepeleri'nde hava sahasını ihlal ettiğini iddia ettiği Suriye uçağını füze savunma sistemi Patriot'la vurduğunu açıkladı.
image

"Provokasyon Bekliyorum"

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı kürtçe eğitim ve başörtüsü serbestisi hakkında konuştu.
image

Erbakan Hoca'nın da Dinlendiği Belgelendi

Mahkeme tarafından dinleme kararı verilen 3525580...51110 IMEI numarasının merhum Necmettin Erbakan'a ait olduğunu tespit edildi.
image

Erdoğan'dan ABD'de Sert 'İsrail' Çıkışı

Erdoğan, İsrail'in insan haklarını çiğneyen, insan hayatını hiçe sayan katliamlarını eleştirmenin antisemitizm olmadığını söyledi.