• | |
Karakter boyutu :
Malatya 3. Yapı ve Dekorasyon Fuarı (MAYDEP) hazırlıkları tamamlandı

Malatya 3. Yapı ve Dekorasyon Fuarı (MAYDEP) hazırlıkları tamamlandı

15/05/2013 11:03:00
Malatya’da 3. Yapı ve Dekorasyon Fuarı (MAYDEP) hazırlıklarının tamamlandığı bildirildi.
,
 


Malatya Belediyesi Kültür AŞ. Genel Müdürü Murat Nalçacı, 16-19 Mayıs tarihleri arasında 3. Yapı ve Dekorasyon Fuarını gerçekleştireceklerini belirterek, “3.Malatya Yapı ve Dekorasyon fuarı kapsamında inşaat, yapı, mobilya ve dekorasyon sektörünün bütün bileşenlerinin bir araya getirilecek” dedi.

 

Fuara 80 civarında firmanın katılacağını söyleyen Nalçacı, "Malatya’mız inşaat, yapı, mobilya ve dekorasyon anlamında gerek bölgesinde gerekse de Türkiye’de sayılı iller arasında yer alıyor. Yapı ve Dekorasyon Fuarımızda bu sektörlerin daha da gelişmesi ve ileriye taşınması noktasında büyük katkılar sağlamaktadır” dedi.

 

Nalçacı, firmaların fuar süresince indirimli satış da yapacağını kaydetti. Fuar, Malatya Belediyesi binasındaki fuar çadırında gerçekleştirilecek ve 4 gün açık kalacak.

 

Yorum beslemesine abone olun Yorumlar (0 gönderilen)

toplam: | gösterilen:

Yorum gönder comment

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Bu yazıyı oyla
0
Son Eklenen Haberler
image

Kürtler Türkiye'den Petrol İstedi

Irak Bölgesel Kürt Yönetimi Başbakanı Neçirvan Barzani, Türkiye'den petrol istedi.
image

Stajyerlere Emeklilik Müjdesi!

Stajyerlik sürelerinin de emeklilik hesabında sayılması için çalışma başlatıldı. Bu süreler borçlanılarak erken emekli olunabilecek.
image

Türkiye'yi Uçuracak Müthiş Proje Hayata Geçiyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Başbakanlığı döneminde verdiği talimat hayata geçiyor.
image

Türkiye'den Flaş Prova!

Türkiye’nin F-16 savaş uçaklarını gizli bir şekilde İsveç’te test ettiği iddia edildi.
image

27-28 Eylül 2014 KPSS Ortaöğretim/Önlisans sınav soru ve cevapları ne zaman açıklanacak?

KPSS sınavı ÖSYM tarafından 27 Eylül Cumartesi (Önlisans) ve 28 Eylül Pazar (Lise-Ortaöğretim) günü yapıldı. Sınava giren milyonlarca kişi sınav soru ve yanıtlarını merakla beklemektedir. Peki 27-28 Eylül 2014 KPSS Ortaöğretim/Önlisans sınav soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak? İşte tüm detaylar...
image

Gün Geçtikçe Artıyor

Hong Kong'da 28 eylülde başlayan sivil itaatsizlik hareketi devam ediyor.
image

Suudi Kralı Rize'den Ne İstiyor ?

Rize'nin İkizdere İlçesi'nin 2 bin 300 rakımlı Ballıköy Köyü'nde bu yıl sağımı yapılan 1 ton Anzer balı tahlil için Hacettepe Üniversitesi'ne gönderildi. Aralarında devletin zirvesi ile yabancı ülke yöneticilerininde yer aldığı kişilerin verdiği Anzer balı sipariş mİktarı 3 tona ulaştı.
image

Bank Asya'ya 'Gözaltı' Şoku

Bank Asya payları "Gözaltı Pazarı"nda yüzde 11,45 düştü.
image

Test Sürüşünde Şov Yaptı

Türkiye'de yatırım yapan Rusya'nın ticari araç markası GAZ, Mersa Otomotiv iş birliğiyle Sakarya'da üretilen yeni modeli "Gazelle Next"i Türkiye pazarına sundu. Araç, Türkiye'den diğer ülkelere de ihraç edilecek.
image

Esenlik Kazandırmaya Devam Ediyor

24 Eylülde başlayan ve 24 Kasım tarihine kadar devam edecek Esenlik Kazandırıyor kampanyası çekilişlerinin ilki Gölbaşı’nda yapıldı. Esenlik Gölbaşı süpermarket şubesi müşterilerini kapsayan kampanyada 30 TL’lik alışveriş yaparak alışverişe katılanlaraçekiliş sonucunda 15 adet hediye dağıtıldı.