• | |
Karakter boyutu :
Malatya 3. Yapı ve Dekorasyon Fuarı (MAYDEP) hazırlıkları tamamlandı

Malatya 3. Yapı ve Dekorasyon Fuarı (MAYDEP) hazırlıkları tamamlandı

15/05/2013 11:03:00
Malatya’da 3. Yapı ve Dekorasyon Fuarı (MAYDEP) hazırlıklarının tamamlandığı bildirildi.
,
 


Malatya Belediyesi Kültür AŞ. Genel Müdürü Murat Nalçacı, 16-19 Mayıs tarihleri arasında 3. Yapı ve Dekorasyon Fuarını gerçekleştireceklerini belirterek, “3.Malatya Yapı ve Dekorasyon fuarı kapsamında inşaat, yapı, mobilya ve dekorasyon sektörünün bütün bileşenlerinin bir araya getirilecek” dedi.

 

Fuara 80 civarında firmanın katılacağını söyleyen Nalçacı, "Malatya’mız inşaat, yapı, mobilya ve dekorasyon anlamında gerek bölgesinde gerekse de Türkiye’de sayılı iller arasında yer alıyor. Yapı ve Dekorasyon Fuarımızda bu sektörlerin daha da gelişmesi ve ileriye taşınması noktasında büyük katkılar sağlamaktadır” dedi.

 

Nalçacı, firmaların fuar süresince indirimli satış da yapacağını kaydetti. Fuar, Malatya Belediyesi binasındaki fuar çadırında gerçekleştirilecek ve 4 gün açık kalacak.

 

Yorum beslemesine abone olun Yorumlar (0 gönderilen)

toplam: | gösterilen:

Yorum gönder comment

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Bu yazıyı oyla
0
Son Eklenen Haberler
image

Sucuk Paralarını Kılıçdaroğlu’na İade mi Etti?

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan aldığı sucuk paralarını geri iade ettiği haberlerine ilişkin açıklama yaptı.
image

Ermenek’te Son Durum!

Karaman’ın Ermenek ilçesine bağlı Güneyyurt beldesindeki maden kazasında henüz ulaşılamayan 10 işçiye ulaşmak için çalışmalar aralıksız sürüyor.
image

CHP'li Türmen'den MİT İtirafı!

Mecliste basın toplantısı düzenleyen CHP'li Rıza Türmen : "Yeteri kadar karışığız zaten MİT'e ihtiyaç var mı bilmiyorum" şeklinde konuştu.
image

Yırtık Lastik Ayakkabılı Madenci Babası Kırgın

Karaman'ın Ermenek ilçesindeki maden ocağında hayatını kaybeden işçilerden Tezcan Gökçe’nin babası Recep Gökçe, “Bir sürü kavgası oldu. Bundan sonra getirseler de almam” dedi.
image

Her Üniversiteye Cami Yapılacak!

Diyanet İşleri Başkanı Görmez, Türkiye'de her üniversitede bir caminin olacağını açıkladı.
image

Süheyl Batum'dan İhraç Kararına İtiraz

CHP'de ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk edilen Süheyl Batum, karara itiraz etti.
image

Yeni Atanan Öğretmeni Döverek Öldürdüler

Antalya’da, ataması yeni yapılan felsefe öğretmeni, geçici süreyle çalıştığı otelde çıkan kavgada başına aldığı darbelerle hayatını kaybetti.
image

Hürriyet Rezaleti Kabul Etti

Hürriyet, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'yla ilgili yaptığı hatayı kabul etti. Hürriyet'in emlak sitesinde dün yayınlanan bir satılık emlak ilanında Cumhurbaşkanlığı Sarayı satışa çıkarılmıştı.
image

IKBY: ABD'yi Türkiye İkna Etti

Irak Bölgesel Kürt Yönetimi Sözcüsü Dizai'den IŞİD tehdidiyle alakalı çok önemli açıklamalar geldi. Dizai, IŞİD'in saldırılarından sonra Türkiye'nin 72 saat içinde askeri ve insani yardımda bulunduğunu, ancak Ankara'nın 49 rehine olayından dolayı bunun gizli kalmasını istediğini söyledi. Dizai ayrıca, ABD'yi hava saldırısına Davutoğlu'nun ikna ettiğini ifade etti.
image

Davutoğlu'nun Kürtçe Tercüme Şakınlığı

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Başkanı Mesut Barzani’yle gerçekleştirdiği basın toplantısında Kürtçe tercüme şaşkınlığı yaşandı.