• | |
Karakter boyutu :
Öznur Çalık Huzur Evini Ziyaret Etti

Öznur Çalık Huzur Evini Ziyaret Etti

06/10/2013 13:24:00
AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, beraberindeki partili yöneticilerle birlikte Malatya Huzurevi’ni ziyaret ederek, buradaki yaşlılarla sohbet edip sorunlarını dinledi.
,
 

Huzurevi ziyareti esnasında Milletvekili Çalık, Huzurevi kampusu içerisinde kendisine verilen noktada Aşıklar Diyarı diye bir köşe oluşturan Mehmet Aktaş ile karşılaşınca ilginç diyaloglar yaşandı. Çalık’tan köşesi için saz isteyen Aktaş, kendisine ayrılan yere kimsenin karışamayacağını söyledi. Çalık, “Kimse karışmaz” dedi.

Huzurevi sakinleriyle tek tek tokalaşarak sorunlarını soran Çalık’a yaşlılar zaman zaman boynuna sarılarak yapılan hizmetler için teşekkür etti.

Ramazan ayında ve bayramlarda Huzurevi’ni ziyaret ettiklerini de hatırlatan Çalık, “Huzurevi’ni mutlaka gelip ziyaret ediyoruz. Huzurevi’ni bir kez daha ziyaret edip sorunları bire bir dinlemek istedim. Buradaki yaşlılarımızın her hangi bir şikayeti yoktur, hepside öncelikle verilen hizmetler için teşekkür ediyorlar. AK Parti olarak yaşlılarımıza da yönelik çok önemli yasal düzenlemeler ve güvenceler getirdik. Bizim arzumuz şu; evde bakıma muhtaç olan yaşlılarımızın evlerinde bakımlarının yapılması ve bizim çekirdek ailemizin daha büyük hale gelmesidir. Büyüklerimize. Annelerimize, babalarımıza, kendi evlerinde bakma imkanı varsa, devletimiz onlara bir asgari ücret tutarında bakım ücreti veriyor” dedi.

 

Yorum beslemesine abone olun Yorumlar (0 gönderilen)

toplam: | gösterilen:

Yorum gönder comment

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Bu yazıyı oyla
0
Son Eklenen Haberler
image

'Kürt Halkı HDP/PKK'dan İbaret Bir Halk Değildir'

Diyarbakır'da düzenlenecek olan Kürdistan ve Kürt Meselesine İslami Çözüm Çalıştayı’ hakkında değerlendirmede bulunan Araştırmacı Yazar Gıyasettin Uyar, Kürt halkının HDP/PKK'den ibaret olmadığını belirterek, devletin Hizbullah ile masaya oturacak kadar cesaretli ve hazır olmadığına dikkat çekti.
image

"İslami Camiaların Ortak Hareket Etmeleri Anlamlıdır"

Diyarbakır’da düzenlenecek olan ‘Kürdistan ve Kürt Meselesine İslami Çözüm Çalıştayı’ ile ilgili açıklamalarda bulunan Özgür-Der Batman Şube Başkan Yardımcısı Şefik Sevim, çalıştayda İslami camiaların bir araya gelerek ortak hareket etmelerinin anlamlı olduğunu söyledi.
image

"Kürt Meselesi Sadece Hükümetin ve HDP'nin Meselesi Değil"

Mardin Artuklu Üniversitesi’nden Öğretim Görevlisi Doç. Dr. İbrahim Özcoşar, Kürt meselesinin tek bir kesimin hegemonyasından çıkmaya yönelik bir eğilim gösterdiğini söyledi.
image

İslami Çözüm Çalıştayı’na Destek Artıyor

7-8 Mart tarihinde düzenleyeceği ‘Kürdistan ve Kürt Meselesine İslami Çözüm Çalıştayı’na destek her geçen gün artıyor.
image

Şişmanlamamak İçin Duygusal Film İzlemeyin

Duygusal filmlerin abur cubura eğilimi artırdığı, dolayısıyla şişmanlamaya zemin hazırladığı ortaya çıktı.
image

Baş Ağrısı Konuşma ve Görme Bozuklarına Dikkat

Baş ağrısı, yürüme bozukluğu, görme kaybı gibi belirtiler ise beyin hastalıkları konusunda önemli ipuçları olarak gösteriliyor.
image

Erdoğan: Çamlıca Camii'nin Altı Müze Olacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan Klasik Sanatlar sergisinde yaptığı konuşmada sanatın önemine değinerek İstanbullulara müjde verdi.
image

BDDK'dan Flaş Bank Asya Açıklaması

BDDK'dan Bank Asya hissedarlarıyla ilgili kritik açıklama geldi.
image

Ukrayna'da Maden Patlaması

Reuters haber ajansı tarafından geçilen bilgiye göre Ukrayna'nındoğusunda Rusya yanlısı ayrılıkçıların kontrolündeki Donetsk kentinde bulunan bir maden ocağında yaşanan patlamada 30 kişi hayatını kaybetti, 14 kişi yaralandı.
image

İnsanlara Saldıran Kuşa Yakalama Kararı

Hollanda’nın başkenti Amsterdam yakınlarındaki Purmerend kentinde insanlara saldırarak paniğe yol açan puhu kuşu, yakalanarak koruma altına alınacak.