• | |
Karakter boyutu :
Öznur Çalık Huzur Evini Ziyaret Etti

Öznur Çalık Huzur Evini Ziyaret Etti

06/10/2013 10:24:00
AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, beraberindeki partili yöneticilerle birlikte Malatya Huzurevi’ni ziyaret ederek, buradaki yaşlılarla sohbet edip sorunlarını dinledi.
,
 

Huzurevi ziyareti esnasında Milletvekili Çalık, Huzurevi kampusu içerisinde kendisine verilen noktada Aşıklar Diyarı diye bir köşe oluşturan Mehmet Aktaş ile karşılaşınca ilginç diyaloglar yaşandı. Çalık’tan köşesi için saz isteyen Aktaş, kendisine ayrılan yere kimsenin karışamayacağını söyledi. Çalık, “Kimse karışmaz” dedi.

Huzurevi sakinleriyle tek tek tokalaşarak sorunlarını soran Çalık’a yaşlılar zaman zaman boynuna sarılarak yapılan hizmetler için teşekkür etti.

Ramazan ayında ve bayramlarda Huzurevi’ni ziyaret ettiklerini de hatırlatan Çalık, “Huzurevi’ni mutlaka gelip ziyaret ediyoruz. Huzurevi’ni bir kez daha ziyaret edip sorunları bire bir dinlemek istedim. Buradaki yaşlılarımızın her hangi bir şikayeti yoktur, hepside öncelikle verilen hizmetler için teşekkür ediyorlar. AK Parti olarak yaşlılarımıza da yönelik çok önemli yasal düzenlemeler ve güvenceler getirdik. Bizim arzumuz şu; evde bakıma muhtaç olan yaşlılarımızın evlerinde bakımlarının yapılması ve bizim çekirdek ailemizin daha büyük hale gelmesidir. Büyüklerimize. Annelerimize, babalarımıza, kendi evlerinde bakma imkanı varsa, devletimiz onlara bir asgari ücret tutarında bakım ücreti veriyor” dedi.

 

Yorum beslemesine abone olun Yorumlar (0 gönderilen)

toplam: | gösterilen:

Yorum gönder comment

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

GAZETE MANSETLERI

Bu yazıyı oyla
0
Son Eklenen Haberler
image

2014 KPSS Ortaöğretim/Önlisans sınav giriş yerleri açıklandı! - tıkla öğren (27-28 Eylül 2014)

ÖSYM'den yapılan resmi açıklamaya göre KPSS 2014 Lise (Ortaöğretim) ve Önlisans sınavına girecek olan adayların sınav giriş yerleri belli oldu! KPSS lise ve önlisans sınavları 27 Eylül Cumartesi ve 28 Eylül Pazar günü gerçekleştirilecek. KPSS 2014 sınav giriş belgesi nasıl alınır? 2014 KPSS Lise/Önlisans sınav giriş belgesi nereden alınacak? Sınav giriş yerlerini nasıl öğreneceğiz? İşte tüm detaylar...
image

Valiler Kararnamesindeki 3 Önemli Kriter

Kritik illeri kapsayan valiler kararnamesiyle Türkiye'nin önümüzdeki süreçteki yol haritası da belirlenmiş oldu. Kararnameyle hükümet 'paralel yapıyla mücadele', 'çözüm süreci' ve 'Suriyeli göçmenlerin durumları'na ilişkin
image

Gülen'den Amerikan Gazetelerine IŞİD İlanı

İsrail karşısındaki tutumuyla eleştirilen Fethullah Gülen IŞİD'le ilgili Amerikan gazetelerine ilan verdi.
image

Başörtüsüyle İlgili Devrim Gibi Karar

FIBA dini ayrımcılık eleştirilerinin ardından basketbol oyuncularının dini amaçlarla başörtüsü kullanmasına izin verdi.
image

CHP’li Kocaoğlu’ndan Fatura Kazığı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, “Dünya gelsin belediyeciliği İzmir’den öğrensin” sözleriyle örnek gösterdiği İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin vatandaşa gönderdiği 115 TL’lik su faturasının 41 lirasını uyduruk kanunsuz kalemler oluşturuyor
image

ABD'den Türk İşadamına Suçlama!

Özel ajanlarla yakalanan Türk iş adamı Amerika'da gündem oldu.
image

Başbakan’dan Açıklama

Başbakan Ahmet Davutoğlu, son zamanlarda çözüm sürecini baltalamaya yönelik yapılan saldırıları eleştirdi. Bazı özel okullarda kürtçe dil konusunu alevlendiren gruplara yanıt veren Davutoğlu, okullarda zorunlu din bilgisi dersi konusunda AİHM’in aldığı karara da yanıt verdi.
image

“Kriz Var” Diyenlere Sert Çıktı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar odası Genel Kurulu'nda konuştu. Erdoğan, son dönemlerde Türkiye üzerinde yanlış algı oluşturulmak istenmesiyle ilgili; “Türkiye’de ekonomik kriz var” söylentisini çıkaran kredi derecelendirme kuruluşlarını eleştirdi.
image

Kızlar Genç Yaşta Evlenmek İstemiyor

Adıyaman’ın Gerger ilçesine bağlı Gölyurt köyünde yeni yapılan okulun lise olmasını isteyen köylüler, okul lise olmayınca çocuklarını okula göndermeme kararı aldı. Köydeki kızlar ise okul olmadığı için çocuk yaşta evlenmek istemiyor.
image

Bedellide Yaş ve Para Miktarı Belli Oldu

Bedelli askerlikte artık sona doğru gelindi. Son olarak hükümet yaş ve para miktarını büyük oranda belirledi.